"Cafe Silencio"

Café Silencio" to spektakl przenoszący widzów do wnętrza kawiarenki, która najlepsze lata ma już za sobą. Choć czas odcisnął na niej swój ślad, miejsce to wciąż przyciąga rozmaitych gości - ludzi o różnych temperamentach, historiach i marzeniach. W tej pozornie spokojnej przestrzeni spotykają się zakochani, zamyśleni artyści, ludzie czynu oraz ci, którzy po prostu na coś czekają.

Każda z pojawiających się postaci wnosi własny świat emocji, pragnień i oczekiwań, współtworząc atmosferę pełną subtelności, czułości i humoru. Spektakl, zbudowany z gestu, rytmu i nastroju, prowadzi widza przez opowieść o wspomnieniach, nadziejach i pragnieniu spotkania drugiego człowieka, nawet jeśli miałby on wejść do tej historii prosto z publiczności.

W "Café Silencio" wszyscy na coś lub na kogoś czekają. Pytanie tylko, czy doczekają się także kelnera.

Scenariusz, reżyseria, scenografia, kostiumy: Bartłomiej Ostapczuk
Muzyka: Jagoda Stanicka
Światło, dźwięk: Mateusz Kacprzak / Anna Karbowiak
Występuje: Bartłomiej Ostapczuk

Premiera 2024r. Produkcja Warszawskie Centrum Pantomimy / Teatr Mimo.